حضور اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده در جشنواره‌ی فیلم فجر

حضور اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر در سی‌وششمین جشنواره‌ی فیلم فجر

امسال در سی‌وششمین جشنواره‌ی فیلم فجر، دانشجویان دانشکده خبر جزو عکاسان و گزارش‌نویسان بولتن جشنواره بودند. این کار، با پیشنهاد معین فیوضی از اعضای «باشگاه دانشجویی دانشکده خبر» و به همت دکتر محمود احمدی افزادی، رییس دانشکده خبر و با همکاریِ سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وقوع پیوست. اعضای باشگاه از عصر جمعه 13 بهمن ماه در 12 سینمای جشنواره حاضر شدند و برای بولتن جشنواره عکس و گزارش و مصاحبه تهیه کردند.
الهام باقری، مدیر باشگاه دانشجویی دانشکده خبر، با انتخاب برخی از داوطلبانِ بهترین‌های عکاسی و گزارش‌گری از دانشجویان ترم یک تا فارغ‌التحصیل، این همکاری را تا پایان روز 22 بهمن‌ماه در سینماهای سطح شهر تهران برنامه‌ریزی کرد. به گزارش سرگروه‌های بخش گزارش و عکس (جاوید ایمانی و معین فیوضی) از میان 13 گزارش‌گر و 11 عکاس فعال در این حوزه، حدود 60 گزارش و مصاحبه، و بیش از 1600 فریم عکس تهیه شد، که اغلب آن در کانال بیست‌هزارنفریِ «جشنواره فیلم فجر36» و برخی در بولتن جشنواره انتشار یافت.
در حاشیه‌ی این فعالیت مشترک، گروه جذب دانشجوی باشگاه دانشجویی دانشکده خبر نیز با سرگروهی سحر ثابتی به آگاهی‌رسانیِ علاقه‌مندان رشته‌های تحصیلی دانشکده خبر در بیش از 7 سینما پرداختند.

تصاویر اختصاصی باشگاه دانشکده خبر از این رویداد:

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه