تفاهم نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشکده خبر

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور در دانشکده خبر، ضمن عقد تفاهم ‌نامه همکاری‌های مشترک با این دانشکده در نشستی خبری به سؤالات خبرنگاران و دانشجویان در رابطه با مواد مخدر پاسخ داد. ادامه مطلب

جوادی برای مان می ماند

حسین جوادی به فهرست بلند جاودانگان دانشکده خبر می پیوندند. فهرستی که به عادت مالوف این دانشکده همواره مرور می شود و چهره های خندان «حسین و هم فهرستی ها» را از مقابل چشمانمان می گذراند. ادامه مطلب

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

قابل توجه استادان، دانشجویان و همکاران گرامی:

سایت دانشکده خبر آمادگی خود برای استفاده از آثار شما فرهیختگان شامل: عکس، خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و یادداشت به نام خودتان را اعلام می دارد. لطفا آثار خود را به بخش روابط عمومی تحویل دهید
مناسبت ها

اطلاعيه ها

كتابخانه

افتخارات

اخبار
دهمين دوره مراسم اعتكاف دانشجويان

تهران-دانشکده خبر-به اطلاع می رساند همزمان با ایام البیض سال 1436 ه.ق(12 اردیبهشت 1394)دهمین دوره مراسم اعتکاف سراسری دانشجویان دانشگاه برگزار میگردد.

روزنامه نگاری هنر انسانیت و عشق ورزیدن است

تهران - دانشکده خبر- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری، روزنامه نگاری را هنر انسانیت و عشق ورزیدن خواند و گفت: روزنامه نگاری هنر سوختن و آگاهی رساندن به جامعه است.

برگزاری یادمان شادروان حسین جوادی دانشجوی دانشکده خبر

تهران - دانشکده خبر - یادمان شادروان "حسین جوادی" دانشجوی دانشکده خبر روز پنج شنبه 20 فروردین 1394 با حضور خانواده معزا و جمعی از مسئولان کشوری در محل دانشکده خبر برگزار می شود.

 

جوادی برای مان می ماند

تهران - دانشکده خبر - حسین جوادی به فهرست بلند جاودانگان دانشکده خبر می پیوندند. فهرستی که به عادت مالوف این دانشکده همواره مرور می شود و چهره های خندان «حسین و هم فهرستی ها» را از مقابل چشمانمان می گذراند.

 

آموزش هاي عالي حرفه اي

سامانه جامع آموزش سجاد

دانشگاه جامع علمي كاربردي

فرم هاي دانشجويي

آمار سايت
بازديد اين صفحه 107592
بازديد کننده امروز 3
بازديد کننده ديروز 50
کل بازديد هاي سايت 123909