کارگاه تخصصی ایندیزاین

 

ایندیزاین بهترین نرم‌افزار برای صفحه‌آرایی و طراحی گرافیکی در مطبوعات است. شاید در زمان نه چندان دور گرافیست‌های مطبوعاتی نرم‌افزارهای قدرتمندی از شرکت‌های بزرگی را در آتلیه‌های طراحی یا روزنامه‌ها نصب کرده بودند و چندان نامی از ادوبی به جز فوتوشاپ نشنیده بودند اما امروز دیگر گرافیک مطبوعاتی در ایران بدون ایندیزاین معنا ندارد.

 

این دوره آموزش بسیار فشرده برای آشنایی تمام اصحاب رسانه با این نرم‌افزار است. گرافیست‌ها و افرادی که مایلند جزئیات بیشتری از این نرم‌افزار را یاد بگیرند باید در دوره‌های پیشرفته ثبت‌نام کنند.

 

با آموزش‌های این کارگاه شما می‌توانید به خوبی بر این نرم افزار مسلط شوید و ویرایش فایل‌های مجلاتُ ویرایش متن و صفحه‌آرایی‌ها را یاد بگیرید.

 

آشنایی باصفحه ها و ابزار کنترل، گرافیک برداری، دستورها و ابزارها، ورود متن و تصویر به سند، نحوه کار با قاب ها و اشکال، نحوه ذخیره سازی و فرمت های خروجی از مهمترین سرفصل های کارگاه آموزشی مذکور است.

 

 

محل تشکیل کلاس: تهران – میدان ولیعصر – دانشکده خبر

مدرس:

شروع دوره:

زمان برگزاری:

6 ساعت      جمعه ها

  • تاریخ و زمان برگزاری ورکشاپ پس از تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

شهریه : 350 هزار تومان

 

هنرجویان پس از پایان دوره و برگزاری امتحان، گواهی نامه پایان دوره آموزش InDesign از دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) دریافت میکنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن / تلگرام 09901414522 تماس حاصل فرمایید.

آیدی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:  @newsacA

 

کارگاه تخصصی InDesign

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, bmp.
  • قیمت: 50,000 تومان
    * این هزنیه صرفا جهت پیش ثبت نام میباشد.