روزنامه‌نگاری آنلاین

 

روزنامه‌نگاری در فضای آنلاین و رسانه‌های مجازی پدیده‌ی بسیار چابک و متغیری است. امروز هر فردی تنها با دسترسی به اینترنت می‌تواند به سادگی یک رسانه ایجاد کند. این اتفاق باعث شده تا در فضای پر از اطلاعات اینترنت، رسانه‌های مختلف با سطح فنی و محتوایی بسیار متفاوت فعالیت کنند.

 

فناوری اطلاعات رسانه‌های قدیمی چاپی و یا تلویزیونی را هم مجبور کرده تا در فضای وب فعالیت گسترده داشته باشند. امروز کمتر روزنامه یا شبکه‌ی تلویزیونی خبری پیدا می‌کنید که بدون پایگاه اطلاع‌رسانی در وب، همچنان به همان شیوه‌ی سنتی اطلاع‌رسانی‌اش ادامه بدهد.

 

حضور در چنین فضایی و رقابت با رسانه‌های بزرگ و کوچک آنلاین به آشنایی با مهارت‌های اصلی این حوزه نیاز دارد. استفاده بهتر از اینترنت برای گسترش پوشش خبری رسانه، امنیت در فضای آنلان، تهیه‌ی گزارش با گوشی، راه‌اندازی وبلاگ‌ها و پایگاه‌های خبری ساده، تولید پیام قدرتمند با قابلیت فراگیری و پخش ویروسی، آموزش‌های ابتدایی برای تبدیل شدن به شهروند خبرنگار مهارت‌هایی هستند که می‌توانند فضای وب را برای انتشار اخبار به دلخواه شما به فضای بسیار بهتری تبدیل کنند

 

دوره‌ها به صورت تعاملی و با مشارکت بالای هنرجویان انجام خواهد شد. مهارت‌های مختلف به صورت عملی به تمام شرکت‌کنندگان آموزش داده خواهد شد و در پایان دوره، برترین افراد به رسانه‌های مختلف برای کاراموزی عملی معرفی می‌شوند. دوره‌ی روزنامه‌نگاری آنلاین برای دانشجویان رشته‌ی روزنامه‌نگاری و افرادی که به تازگی وارد مطبوعات شده‌اند بسیار توصیه می‌شود. لازم به توضیح نیست که در دوره‌های آزاد، آموزش‌ها به گونه‌ای صورت می‌گیرد که هنرجویان مهارت‌ها را با سرعت و کیفیت بسیار بالاتری از کلاس‌های دانشگاهی فرامی‌گیرند.

 

اگر میل به پیشرفت در فضای رسانه‌ای کشور دارید با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود را چندین برابر کنید. با برتری عملی در حرفه‌ی خود شایستگی‌تان را به مدیران رسانه‌های مختلف کشور اثبات کنید و به سرعت رشد کنید.

 

همچنین اگر در حوزه‌ی بازاریابی محتوا فعال هستید و مایلید با تکنیک‌های تولید محتوا برای کسب‌وکارها آشنا شوید در این دوره شرکت کنید.

 

محل تشکیل کلاس: تهران – میدان ولیعصر – دانشکده خبر

مدرس:

شروع دوره:

زمان برگزاری:

 

شهریه : 800 هزار تومان

 

هنرجویان پس از پایان دوره و برگزاری امتحان، گواهی نامه پایان دوره روزنامه نگاری آنلاین از دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) دریافت میکنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن / تلگرام 09901414522 تماس حاصل فرمایید.

آیدی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:  @newsacA

 

روزنامه نگاری آنلاین

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, bmp.
  • قیمت: 50,000 تومان
    * این هزنیه صرفا جهت پیش ثبت نام میباشد.